Reklama

Nový slovenský seriál Víťaz oddnes na SkyShowtime

V streamovacej službe SkyShowtime má dnes premiéru prvý pôvodný slovenský seriál pod názvom Víťaz. K dispozícii bude na všetkých 22 trhoch, kde je služba dostupná. Seriál obsahuje šesť epizód, ktoré budú pridávané na platformu každý pondelok. Prvá epizóda je k dispozícii na sledovanie pre všetkých užívateľov už teraz.
Pokračovanie nižšie:

Víťaz je rodinná komédia, ktorá sleduje život Viktora Hudáka (Ady Hajdu), bývalého premiéra malej európskej krajiny, ktorý sa po desaťročí snaží získať späť srdcia svojej rodiny, ktorú počas svojej politickej kariéry zanedbával. Snaží sa začleniť do bežných činností a zároveň sa pokúša získať späť náklonnosť svojich dcér a manželky. Jeho cesta je však plná nečakaných a úplne nových každodenných výziev, ktoré niekedy prekonávajú tie, s ktorými sa stretol počas svojho pôsobenia v parlamente. Seriál s dokonalou kombináciou humoru a drámy skúma dobrodružnú cestu Viktora, jeho dcér, manželky a najbližších.

Seriál režíroval renomovaný český filmár Jan Hřebejk (kultová česká komédia Pelíšky), scenár napísali Zuzana Dzurindová a Peter Nagy, a hlavným kameramanom je Martin Šácha. V hlavných úlohách sa po boku populárneho slovenského herca Adyho Hajdu predstavia držiteľka Českého leva Ivana Chýlková, na Českého leva nominovaná Natalia Germani, ale aj mladé vychádzajúce hviezdy Petra Dubayová a Rebecca Rigová. Ďalšie herecké obsadenie tvoria Noël Czuczor, Milan Ondrík, Zuzana Páleníková, Ján Jackuliak, Kristína Sisková, Rea Frlajsová, Vladislav Plevčík, Sarah Arató a Štefan Martinovič.

Hlavným producentom seriálu je Jan Bílek, výkonným producentom Aleš Týbl. Ďalšími producentmi, ktorí sa na seriáli podieľali, sú Tereza Polachová a Steve Matthews. Seriál Víťaz sa natáčal prevažne v Bratislave.

Služba SkyShowtime odštartovala oficiálne na Slovensku 14. februára tohto roku. Klientom ponúka obsah od Universal Pictures, Paramount Pictures, Nickelodeon, DreamWorks Animation, Paramount+, Showtime, Sky Studios a Peacock. Pre využívanie je nutné internetové pripojenie. K dispozícii je priamo prostredníctvom webových stránok alebo aplikácie SkyShowtime. Aplikácia je dostupná pre zariadenia s operačným systémom Apple iOS, tvOS, Android alebo Android TV, Google Chromecast, LG TV a Samsung TV. Štandardná cena za prístup k obsahu služby SkyShowtime je 5,99 €/mesiac.

Mohlo by vás ešte zaujímať