Reklama

Futbal: Slovensko – Lichtenštajnsko.  Kde sledovať v TV tento kvalifikačný futbalový zápas naživo?

Slovenská futbalová reprezentácia si dnes po piatkovej prehre s Portugalskom zmeria sily, v rámci kvalifikácie na ME 2024 (UEFA Euro 2024), s výberom Lichtenštajnska. Zatiaľ čo v piatok 8. septembra mohli sledovať prenos diváci na verejnoprávnej stanici RTVS Šport či na webe, tak dnešný prenos bude k dispozícii iba na platenej športovej stanice Sport 1.
Pokračovanie nižšie:

Športový kanál Sport 1 sa nachádza v platených ponukách takmer u väčšiny káblových, IPTV, OTT a satelitných operátorov a to v HD kvalite (Skylink, Antik Sat, DIGI TV, Magio Sat, freeSAT, Tango TV, Antik TV, SledovanieTV, Satro, Kuki TV, Skylink Live TV, Magio Go, DIGI Go a ďalších). Okrem toho je program dostupný tiež aj v terestriálnej platforme Plustelka. Vysielanie je v tomto prípade šírené vo štvrtom celoplošnom multiplexe (MUX 4) v štandardnom rozlíšení (SD/MPEG-4).

Začiatok stretnutia Slovensko – Lichtenštajnsko je naplánovaný o 20:45. Sport 1 začína so štúdiom už o 20:30 hod..

Prečo nevysiela kvalifikáciu na ME 2024 iba jeden vysielateľ?

Vysielacie práva na kvalifikáciu ME 2024 získali dvaja vysielatelia, prevádzkovateľ športových staníc Sport 1 a Sport 2, spoločnosť AMC Networks International – Central and Northern Europe (AMC), a RTVS.

Mohlo by vás ešte zaujímať