Reklama

Disney+ je teraz možné získať so špeciálnou zľavou na prvé mesiace. Aké novinky pribudnú v septembri?

Od dnešného dňa platí časovo obmedzená ponuka, v rámci ktorej bude streamovacia služba Disney+ dostupná pre nových a vracajúcich sa predplatiteľov iba za 1,99 € mesačne na prvé 3 mesiace. Akciová ponuka platí do 20. septembra 2023.
Pokračovanie nižšie:

Po prvých troch mesiacoch sa bude následne predplatné automaticky obnovovať za už novú štandardnú cenu mesačného predplatného (9,99 €), až pokiaľ predplatné nebude zrušené.

Okrem špeciálnej akcie pripravila streamovacia služba pre predplatiteľov tiež viacero nových titulov. Už dnes majú na Disney+ premiéru filmy Malá morská víla, Ja som Groot a očakávaný seriál FX Strážca poriadku: Mesto strachu. V septembri sa ešte predplatitelia dočkajú napr. psychologického thrilleru Nikto ťa nezachráni, 4. série The Kardashians, dokumentárneho seriálu Zvieratá zblízka s Bertiem Gregorym, špeciálu Lang Lang hrá Disney a 19. série seriálu American Dad. Najmenších divákov poteší určite 13. septembra snímka Elementy od štúdií Disney a Pixar, ktorý bol iba toto leto v kinách. V ten istý deň sa na streamovacej službe objavia aj filmy Správna chémia: Príbeh filmu Elementy a Carl ide na rande.

Disney+ ponúka od svojho štartu pre divákov zo Slovenska množstvo titulov z pôvodnej tvorby Disney, Pixar, Marvel, Star Wars, National Geographic. Bežná cena predplatného služby Disney+ je aktuálne 7,99 eur/mesiac, v prípade ročného predplatného 79,90. Štandardné ceny sa však od novembra zvýšia a to zo 7,99 na 9,99 eur/mesiac. Ročné predplatné bude stáť po novom 99,90 eur.

Mohlo by vás ešte zaujímať