Reklama

Májové novinky na Canal+ Action

Filmová a seriálová stanica Canal+ Action, ktorá je dostupná iba u vybraných slovenských a českých operátorov, prinesie v máji pre divákov premiéru nového seriálu Django (2022), ako aj záver prvej sezóny seriálu Na príjme (2022), ktorý je inšpirovaný skutočnými zážitkami liverpoolskych policajtov. Okrem toho každú nedeľu večer bude patriť už tradične filmovým hitom. Zoznam najzaujímavejších noviniek aj spolu s popisom prinášame v tabuľke nižšie.
Pokračovanie nižšie:

NázovPopisPremiéra
Na príjme (2022)Liverpoolsky policajt Chris (Martin Freeman) je noc čo noc svedkom zločinov, násilia a závislostí. V súkromnom živote čelí démonom, ktoré ohrozujú jeho prácu, manželstvo i mentálne zdravie. Temný humor, miestami až bolestivo tragický, ktorý sprevádza jeho život. Keď sa ujme mladej kolegyne Rachel (Adelayo Adedayová), čoskoro spolu zistia, že prežitie v tomto nemilosrdnom svete záleží na jedinom: či si pomôžu, alebo sa navzájom zničia.

Seriál Na príjme je inšpirovaný skutočnými zážitkami liverpoolskych policajtov.
4. mája o 20:05

Posledný výstrel (2021)
Vojnový veterán a rančer Jim Hanson (Liam Neeson) žije v Arizone neďaleko mexických hraníc. Jedného dňa sa riadením osudu stane ochrancom jedenásťročného prisťahovalca. Chlapec sa snaží so svojou matkou utiecť do Štátov pred zabijakmi z kartelu.

Režisér Robert Lorenz sa podieľal tiež na scenári. Hlavnú úlohu vojnového veterána Jima sa zhostil Liam Neeson, už tradičný akčný hrdina.
7. mája o 20:05

Django (2022)
Django (Matthias Schoenaerts), pištoľník na Divokom západe, pátra po svojej dcére, ktorá pred ôsmimi rokmi unikla vyvraždeniu svojej rodiny. Kde inde by ju našiel ako v meste zvanom Nový Babylon…
Desaťdielny seriál Django v produkcii CANAL+ a SKY je voľne inšpirovaný rovnomenným talianskym westernom z roku 1966 režiséra Sergia Corbucciho, ktorý bol tiež predlohou pre Tarantinovho Nespútaného Djanga.

Renomovaní režiséri ponúkajú moderné psychologické pojatie westernového žánru. V hlavných úlohách sa predstavia poprední európski herci Matthias Schoenaerts (Dánske dievča, Z hrdze a kosti, Kursk), Noomi Rapaceová (Sherlock Holmes: Hra tieňov, trilógia Milénium), Nicholas Pinnock (Captain America: Prvý Avenger) a Lisa Vicariová (Dark).
každý štvrtok od 11. mája o 20:05
High Heat (2022)Bývalá agentka KGB Ana (Olga Kurylenko), ktorá sa stala šéfkuchárkou, využíva svoje smrtiace schopnosti, aby zachránila svoju reštauráciu pred miestnym zločineckým syndikátom, ktorý sa chystá vymáhať dlhy jej manžela.

Do akčnej komédie režisér Zach Goldman obsadil do hlavných úloh Olgu Kurylenko a Dona Johnsona.
14. mája o 20:05
John Wick (2022)Hovorí sa: „Nedráždi hada bosou nohou“. John Wick (Keanu Reeves) je zabijak na odpočinku, presne ten typ chlapíka, ktorému je lepšie sa vyhnúť. Vlámať sa mu do domu, ukradnúť auto a zabiť milovaného psa, to sa proste nemalo stať. Strední zlodejčekovia to nevedeli, ich bossovia v podsvetí ale áno. A musia jednať. Takže zatiaľ čo sa John Wick vydáva na svoju drsnú vendetu, stáva sa zároveň terčom svojich bývalých kolegov – nájomných zabijakov.

Keanu Reeves v hlavnej úlohe kultového akčného filmu Chada Stahelského.
21. mája o 20:05
Dobre časy (2017)Brat Constantina Nikasa sa po zbabranej bankovej lúpeži ocitne vo väzení. Constantine (Robert Pattinson) sa kvôli jeho vyslobodeniu vydáva na zúfalú cestu mestským podsvetím. Počas jedinej šialenej noci preteká s časom, aby získal dostatok peňazí na bratovu kauciu a vlastne zachránil aj sám seba.

Thriller o boji s časom súrodeneckej režisérskej dvojice Josha a Bena Safdieových mal svetovú premiéru na festivale v Cannes, kde uchvátil svojim výkonom Robert Pattinson divákov i kritikov.
28. mája o 20:05

Stanica Canal+ Action je k dispozícii v televíznych službách Skylink, Skylink Live TV, Magio TV, Magio Sat, Magio Go, DIGI TV a DIGI Go. Vysielanie je dostupné v HD kvalite.

Kompletný a hlavne aktuálny program stanice môžete nájsť v sekcii TV program.

Mohlo by vás ešte zaujímať