Reklama

Aplikácia touchTV už aj pre novšie smart televízory LG

Klienti internetovej televíznej služby touchTV od spoločnosti Satro môžu službu využívať už aj na smart televízoroch od výrobcu značky LG.
Pokračovanie nižšie:

Zákazníci, ktorí majú zakúpené smart TV LG – ročník 2018 a novšie – so systémom webOS4.0 ~ 22, si budú môcť nainštalovať aplikáciu touchTV, priamo vo svojich TV z LG Store pod názvom „touchTVsatro“, hovorí Ing. František Kadúch, riaditeľ spoločnosti SATRO s.r.o. pre internet a pokračuje:

Vďaka streamovacej aplikácii touchTV môžu naši zákazníci sledovať živé vysielanie až 70 staníc, z toho 58 z nich v HD kvalite. Okrem toho získajú možnosť vyberať si z ponuky troch programových balíčkov.“

touchTV je aktuálne dostupná okrem smart TV od LG aj pre platformy Android, Android TV, iOS, iPadOS, tvOS a cez webové rozhranie aj na PC. Prevádzkovateľ pripravuje aplikáciu tiež pre smart TV Samsung a špeciálnu aplikáciu kompatibilnú s najnovším web prehliadačom hernej konzoly XBox.

Internetová služba má aktuálne v ponuky tri programové balíky. Za najlacnejší zaplatia záujemcovia 4,90 € mesačne. V cene je automaticky aj prístup k archívu všetkých staníc 7 dní dozadu s možnosťou sledovania TV na štyroch zariadeniach naraz. Predplatitelia služby SATROdigital majú teraz možnosť bezplatného využívania doteraz spoplatnenej služby touchTV k TV v základnej verzii, t.j. na jedno zariadenie. Ak sa zákazníci neskôr rozhodnú využívať plnú verziu, t.j. sledovať touchTV k TV na štyroch zariadeniach, doplatia jedno euro mesačne.

Mohlo by vás ešte zaujímať