Reklama

Prevádzkovateľ Sledovanie TV začal poskytovať TV služby už aj v Chorvátsku

Prevádzkovateľ OTT služby Sledovanie TV/Sledovani TV expandoval v decembri na chorvátsky televízny trh. Ide už o štvrtú krajinu v ktorej operátor pôsobí. V Českej republike je to internetová TV služba Sledovani TV, na Slovensku Sledovanie TV a v Poľsku a Chorvátsku Televio.
Pokračovanie nižšie:


Programová ponuka chorvátskej služby Televio obsahuje aktuálne 126 kanálov a je rozdelená do troch základných balíčkov, z ktorých si môžu užívatelia vyberať. Balíčky Basic, Family a Premium sa líšia počtom programov a v dobe dostupnej pre nahrávky. Kvalita vysielania, počet spárovaných zariadení aj dĺžka spätného sledovania zostáva pri všetkých balíkoch rovnaká.

Noví zákazníci si môžu službu so základným balíčkom Basic vyskúšať na prvý mesiac za 0,75 kn/0,10 €. Tento balík ponúka 63 najpopulárnejších kanálov vrátane verejnoprávnych staníc HRT, či komerčnej skupiny RTL a zahraničných staníc.

Televio ponúka aplikácie pre Smart TV značiek Samsung a LG, televízie a set-top boxy so systémom Android TV. Ten majú napr. aj vybrané modely značiek televízorov Sony, TCL, Philips, Hisense a ďalších. Špeciálnu aplikáciu si môžu stiahnuť aj majitelia Apple TV, ako aj užívatelia telefónov či tabletov s operačným systémom Android a iOS.

Mohlo by vás ešte zaujímať