Reklama

Maďarský TV kanál RTL+ sa zmenil na RTL Három, v pláne sú ďalšie zmeny

Maďarská mediálna skupina RTL pokračuje v rebrandingu svojich televízny programov. Po hlavnej stanici RTL klub, ktorá sa premenovala na RTL, zmenil názov v poslednom období tiež platený program RTL+. Od konca októbra sa televízny kanál prezentuje divákom už pod novým názvom RTL Három. Okrem zmeny názvu došlo samozrejme tiež k zmene grafiky a loga.
Pokračovanie nižšie:

Kanál RTL+ bol dostupný v Maďarsku od roku 2014, kedy nahradil doterajšiu stanicu s názvom Prizma TV. Názov RTL+ bude po novom využívaný pre streamovaciu platformu.

V tomto roku čakajú zmeny ešte aj ďalšie programy z rodiny maďarskej skupiny RTL. Ako informoval web dtvnews.hu, 20. novembra sa premenuje aj program RTL II, ktorý sa zmení na RTL KETTŐ. V decembri je zase v pláne zmena grafiky RTL Gold.

RTL Magyarország prevádzkuje celkovo v Maďarsku osem televíznych staníc RTL, Cool TV, Film+, Sorozat+, Muzsika TV, RTL II, RTL Három a RTL Gold.

Maďarské programy skupiny RTL sú dostupné aj pre slovenských divákov, vzhľadom na to, že ich májú v ponukách vybraní operátori pôsobiaci na Slovensku. Vo väčšine prípadoch sú však súčasťou platených balíkov s maďarskými stanicami.

Mohlo by vás ešte zaujímať