Reklama

DVB-T2: Detský kanál v slovenčine zadarmo pre všetkých počas celého augusta

Prevádzkovateľ terestriálnej platformy Plustelka, ako aj všetkých celoplošných vysielačov, spoločnosť Towercom, pripravil aj v letnom mesiaci august ochutnávku vybranej stanice z Plustelky. Diváci, ktorí prijímajú programy prostredníctvom antény tak budú môcť až do konca augusta sledovať nekódovane (FTA) detský kanál Jojko.

Televízna stanica Jojko patrí do portfólia JOJ Group. Pre najmenších divákov prináša iba programy v slovenskom jazyku. Počas augusta sa môžu tešiť napr. na rozprávky Požiarnik Sam, Chrumka a Čipsík, Bob staviteľ, Máša a medveď, Jahôdka a jej kamaráti, Volám sa Caillou či vlastné relácie ako Sníček a Dúhalka, Malí fidlikanti, Zabi nudu! či Rapotáčik. Kompletný program stanice je dostupný v sekcii TV program.

Jojko (SD/MPEG-4) je štandardne súčasťou platenej ponuky Plustelky, šírený je vo štvrtom celoplošnom multiplexe, ktorý už vysiela v štandarde DVB-T2.

Aktuálnu ponuku šírených programov v DVB-T/T2, aj spolu so zoznamom vysielačov, môžete nájsť už tradične v sekcii Vysielače.

Mohlo by vás ešte zaujímať