Reklama

Kuki TV zaradila na promo pozíciu Volant.TV, pridá aj Markízu Krimi a Trojku

Internetová televízia Kuki pridá v júni do slovenskej programovej ponuky viacero nových staníc. Okrem novej Markíza Krimi to bude aj verejnoprávna Trojka. Obe odštartujú vysielanie v priebehu budúceho týždňa. Okrem toho si môžu všetci zákazníci pozrieť na promo pozícii novú Volant.TV, ktorá sa venuje autám a motorizmu. Všetky novinky, ako aj promo kanál, budú dostupné klientom v HD kvalite.
Pokračovanie nižšie:

Markíza Krimi sa zameria vo vysielaní iba na krimi seriály a filmy. Stanica odštartuje vysielanie v pondelok 6. júna 2022 o 8:30. Kuki TV ju zaradí ako povinný kanál do všetkých taríf, a to vo Full HD kvalite.

Trojka obnoví opätovne vysielanie pod novou licenciou v piatok 10. júna 2022. Klienti Kuki TV budú mať kanál k dispozícii od jej štartu. “Vysielanie stanice Trojka HD bolo dočasne pozastavené koncom februára, keď sa ju RTVS rozhodlo nahradiť spravodajským programom :24. Sme radi, že po vyše troch mesiacoch sa Trojka HD vracia na obrazovky, keďže sa na ňu naši zákazníci často pýtali. Trojku HD zaraďujeme ako povinný kanál do všetkých taríf,” hovorí Lukáš Pazourek, marketingový riaditeľ Kuki

Od júna majú predplatitelia na špeciálnej promo pozícii kanál Volant.TV HD, ktorý nahradil Gametoon HD v anglickom jazyku. Volant.TV HD je slovenská stanica, ktorá sa venuje nielen autám, ale i motorkám. Ponúka testy a recenzie automobilov, rozhovory so známymi osobnosťami zo sveta motorizmu a povenuje sa aj motoristickej legislatíve.

Popri novým kanálom dochádza od júna aj k presunu detského kanálu Rik HD. Slovenská detská stanica bola doteraz súčasťou tarify Kuki veľká ako voliteľný kanál. To sa 1. júna zmenilo a Rik HD sa stal súčasťou povinnej ponuky programov v tejto tarife.

Mohlo by vás ešte zaujímať