Reklama

Kuki TV pridala novú športovú stanicu a testuje HGTV HD

Ponuka internetovej služby Kuki TV sa rozšírila o novú slovenskú športovú stanicu RTVS Šport a lifestyleovú HGTV. Obe novinky sú v HD kvalite. Kanál RTVS Šport je od 3. januára 2022 súčasťou všetkých programových balíkov, HGTV je aktuálne sprístupnený pre všetkých klientov ako test na špeciálnej promo pozícii a to do 31. januára 2022. Následne operátor rozhodne, či stanicu zaradí oficiálne do ponuky.

Nový športový okruh RTVS spustil vysielanie 20. decembra 2021. Vysiela 24 hodín denne. Športovým fanúšikom chce priniesť najmä prenosy so slovenskými športovcami. Bude to napr. Svetový pohár v lyžovaní s Petrou Vlhovou, niekoľko cyklistických pretekov s Petrom Saganom, Svetový pohár v biatlone so sestrami Fialkovými či tenisovú WTA Tour. Chýbať nebude ani Európska a Európska konferenčná liga, Liga národov, hokejová Tipos extraliga, MS do 20 rokov v hokeji a cyklistická Tour de France. Diváci sa môžu tešiť aj na športy ako futsal, hádzaná, volejbal, basketbal, plávanie, gymnastika, krasokorčuľovanie, vodné pólo a mnohé ďalšie.

HGTV poteší milovníkov rekonštrukcií, zútulňovania domova alebo skrášľovania záhrad. Počas januára ju môžu sledovať všetci predplatitelia služby Kuki TV.

Mohlo by vás ešte zaujímať