Reklama

Telekom rozšíril videotéku o obsah z dielne National Geographic

Slovak Telekom rozšíril v pondelok 9. augusta videotéku o dokumentárne seriály z dielne National Geographic. Prístup k ním majú automaticky užívatelia Magio TV a Magio Go.

Zákazníci uvedených TV služieb Telekomu získajú prístup k VOD kolekcii zahŕňajúcej to najlepšie z dielne staníc National Geographic a National Geographic Wild, pričom nebudú chýbať ucelené série aj samostatné časti.

Pokračovanie nižšie:

„Máme nesmiernu radosť, že môžeme v spolupráci so Slovak Telekom ponúknuť divákom na Slovensku túto skvelú príležitosť sledovať unikátnu dokumentárnu tvorbu National Geographic a National Geographic WILD, nie len cez televízne vysielanie, ale tiež cez novú prémiovú službu Videoknižnice National Geographic,“ povedala Marlena Pasowski, riaditeľka oddelenia distribúcie TV kanálov pre strednú Európu, The Walt Disney Company.

„Veríme, že touto špeciálnou spoluprácou s National Geographic potešíme všetkých fanúšikov kvalitných dokumentárnych seriálov. Do Videopožičovne pribudnú stovky hodín dokumentárneho video obsahu pre zákazníkov našich TV služieb, a to bez ďalších poplatkov,” hovorí Marcel Šatanek, riaditeľ pre TV služby Slovak Telekom.

Videoknižnica National Georgaphic bude zahŕňať rozmanité témy v celkovo 35 okruhoch zameraných na prírodu, vesmír, históriu, vedu, techniku, prírodné katastrofy a mnoho ďalších. Ponuka relácií na pozeranie bude každý mesiac aktualizovaná o ďalšiu sadu zaujímavých tém. 

Zoznam seriálov National Geographic vo Videopožičovni počas augusta:

Názov seriáluPočet epizód
Predátori12
Prírodné katastrofy8
Vesmír10
Zločin20
2. svetová vojna14
Mimozemšťania15
Nacisti17
Technika 12

Mohlo by vás ešte zaujímať