Reklama

Antik Telecom: Kanály Discovery zostávajú v ponuke

Košický operátor Antik Telecom ponechá v svojich TV službách programy z dielne Discovery aj v ďalšom období. Operátor uzavrel s vysielateľom dlhodobú zmluvu. Na aké presne obdobie, však neinformoval.

Na základe trvalého záujmu divákov Antik Telecom potvrdil udržanie atraktívneho dokumentárneho a športového HD obsahu skupiny Discovery podpisom dlhodobej zmluvy,“ uviedol operátor v tlačovej správe. Zmluva sa týka šírenia staníc Discovery Channel HD, Animal Planet HD, TLC, Eurosport 1 HD, Eurosport 2 HD, DTX HD, ID HD, Discovery Science HD, Travel Channel HD a Food Network HD. Okrem toho sa predplatitelia dočkajú aj obsahu z dielne Discovery vo videopožičovni Antiku. Ten bude dostupný užívateľom Tango TV, Antik TV, ako aj predplatiteľom satelitnej služby AntikSat, ktorí využívajú dodávané hybridné prijímače priamo od operátora.

Tešíme sa, že klientom Antiku môžeme naďalej poskytnúť atraktívne programy v segmente dokumentov a športu na rozdiel od konkurencie,“ vysvetľuje Vlastimil Lakatoš, manažér TV služieb ANTIK Telecom. „Súčasťou ponuky sa stane aj množstvo záznamov a dokumentov z produkcie Discovery v našej videopožičovni Antik Kino. V roku 2021 chystáme s týmto partnerom ešte minimálne jednu atraktívnu novinku, ktorou verím tiež potešíme našich priaznivcov.

Lucie Bayer, Senior Manager Distribution & Business Development v Discovery CEEMCA, povedala: „Spolupráca s Antikom bola aj doteraz naozaj zmysluplná, nielen pre ich efektívnosť doručovať najlepší obsah ich klientom, ale aj vďaka inovačnej kooperácii, ktorú sme už pred pár rokmi demonštrovali keď sme poprvýkrát pilotne vysielali Roland Garros v 4K rozlíšení. Sme radi, že zákazníci Antiku si budú môcť naďalej užívať ich obľúbené a unikátne programy na Eurosporte ako Grand Tours v cyklistike, tenisové Grand Slam podujatia alebo najbližšie Letné olympijské hry v Tokiu. Tešíme sa na ďalšiu spoluprácu a možnosť predviesť ešte viac inovácií, ktoré budeme môcť spoločne priniesť divákom.

Mohlo by vás ešte zaujímať