Reklama

UPC rozširuje ponuku o ruské programy

Spoločnosť UPC pridala do ponuky svojich TV služieb viacero ruských programov. Podľa zistení portálu SatelitnáTV.sk nájdu klienti v ponukách káblovej televízie UPC, internetovej Horizon TV, ako aj a mobilnej služby Horizon Go, až osem ruských staníc Dom Kino, Dom Kino PREMIUM, Vremya, O!, Muzika Pervogo, Telekafe, Poekhali! a Pobeda. Väčšina z nich je k dispozícii ešte v štandardnom rozlíšení, okrem kanálu Dom Kino PREMIUM, ktorý je už v HD kvalite.
Pokračovanie nižšie:

Do konca júna si budú môcť všetci zákazníci digitálnej TV od UPC vyskúšať bezplatné všetky ruské programy. Od júla 2020 ich operátor zaradí do nového Ruského balíka, ktorý si budú môcť klienti objednať za 2,90 Eur mesačne bez viazanosti.

Užívatelia káblovej TV nájdu nové programy na kanálových pozíciách 531 až 540, resp. na frekvencii 650 MHz.

Zákazníci spoločnosti UPC po tomto rozšírení nájdu v televíznej ponuke už viac než 170 staníc, z čoho je viac než 80 v HD kvalite.

UPC je už v poradí tretí operátor pôsobiaci na Slovensku, ktorý má v ponuke špeciálny balíček s ruskými kanálmi. Ako prvý ich sprístupnil ešte vo februári Antik Telecom a v marci ho nasledovala internetová služba Sledovanie TV.

Mohlo by vás ešte zaujímať