Reklama

Skylink sprístupnil klientom videoknižnicu National Geographic

Prevádzkovateľ satelitnej služby Skylink uvádza na český a slovenský trh úplne novú službu – videoknižnicu National Geographic, ktorá bude dostupná exkluzívne v rámci Skylink Live TV.
Pokračovanie nižšie:


Nová videoknižnica ponúkne divákom ocenené populárno-náučné programy. Zákazníci Skylinku tak získajú ako prví v Českej republike a na Slovensku prístup k VOD kolekcii, obsahujúcej tie najlepšie programy National Geographic a National Geographic Wild, medzi ktorými nebudú chýbať ucelené seriálové série aj jednotlivé snímky.

,,Teší ma, že bude naša internetová televízia Skylink Live TV obohatená o tak zaujímavý obsah. Dokumentárne programy patria dlhodobo k divácky veľmi obľúbeným, preto som rád, že videoknižnicu National Geographic ponúkame ako prvý na trhu. Vyskúšať si ju naviac budú môcť od 15. apríla do 15. mája všetci naši zákazníci bez ohľadu na predplatený programový balíček,“ dodáva Jaromír Glisník, člen predstavenstva M7 Group.

Sme nesmierne radi, že práve v spolupráci s platformou Skylink, sa podarilo zaistiť divákom v Českej republike a na Slovensku túto skvelú príležitosť vidieť jedinečné dokumenty National Geographic inde ako v bežnom televíznom vysielaní, a to prostredníctvom novej služby National Geographic videoknižnica,“ hovorí Marlena Pasowski, riaditeľka pobočky, stredná Európa.

Obsiahnuté budú rozmanité témy týkajúce sa prírody, vesmíru, histórie, vedy, techniky, prírodných katastrof a veľa ďalších. Ponuka programov na pozeranie bude každý mesiac aktualizovaná o ďalšiu sadu zaujímavých tém. Klienti Skylinku môžu očakávať viac ako 400 titulov.

Od 15. mája bude videoknižnica National Geographic súčasťou balíčka Multi a vyšších. Videoknižnica National Geographic bude sprístupnená so službou Skylink Live TV tiež na mobile, tablete, PC, vybraných Smart TV, alebo špeciálnych set-top-boxoch.

Mohlo by vás ešte zaujímať