Reklama

Prenosy z NHL bude vysielať aj slovenská televízia Dajto

Hokejoví fanúšikovia budú môcť sledovať priame prenosy z hokejovej NHL nielen na športových kanáloch Nova Sport, ale po novom aj na Dajto.

Prvý zápas NHL na Dajto bude zo susednej Českej republiky, kde sa odohrá NHL Global Series. V pražskej O2 aréne si v piatok, 4. októbra 2019, so začiatkom o 20:00 zmerajú svoje sily tímy Chicago Blackhawks a Philadelphia Flyers.

Zápasom bude divákov sprevádzať skúsený komentátor Marek Matušica, spoločne s naozaj hviezdnym spolukomentátorom, slovenskou hokejovou legendou Michalom Handzušom. Práve s klubom Chicago Blackhawks získal 42-ročný Banskobystričan v roku 2013 slávny Stanley Cup, počas svojej aktívnej kariéry však tri sezóny pôsobil aj v mužstve Philadelphia Flyers.

Diváci sa môžu tešiť aj na moderované štúdio, ktorým bude priamo z O2 arény sprevádzať moderátor športu TV Nova Štěpán Sokol. V štúdiu nebudú chýbať zaujímaví hostia z NHL a bývalí hráči, okrem už spomínaného Michala Handzuša napríklad aj bývalý český brankár Ondřej Pavelec.
Veľmi nás teší, že divákom televízie Dajto budeme môcť naživo sprostredkovať túto mimoriadnu športovú udalosť. Ďalšou skvelou správou je, že najprestížnejšia hokejová súťaž sveta z nášho vysielania nezmizne ani v nasledujúcich týždňoch,“ povedal Matthias Settele, generálny riaditeľ skupiny Markíza.

Následne od soboty, 12. októbra 2019, si totiž diváci Dajto budú môcť každý týždeň vychutnávať jeden z nočných zápasov NHL, celkovo ich tak do konca tohto roka uvidia až 13. Prvým z nich bude so začiatkom o 00:55 súboj Carolina Hurricanes – New York Islanders. Zápasmi budú sprevádzať komentátorské dvojice v zložení Marek Matušica, Tomáš Kurilla, alebo Miroslav Held.

Najbližšie prenosy z NHL na Dajto

LogoNázov staniceDátumZačiatokProgram
Dajto04.10.201920:00NHL Global Series: Chicago Blackhawks – Philadelphia Flyers HD
Priamy prenos.
Dajto12.10.201900:55NHL: Carolina Hurricanes – New York Islanders
Priamy prenos.
Dajto19.10.201901:00NHL: Pittsburgh Penguins – Dallas Stars
Priamy prenos.

Mohlo by vás ešte zaujímať