Reklama

Vyvrcholenie prestížneho tenisového turnaja Roland Garros aj na Dajto

Televízia Dajto zaradí do vysielania od štvrtka 6. júna do nedele 9. júna 2019 vyvrcholenie tenisového turnaja Roland Garros. Diváci sa môžu tešiť na semifinálové a finálové zápasy dvojhry žien a mužov. Vysielacie práva pre celý turnaj má Eurosport.
Pokračovanie nižšie:

Sme veľmi radi, že okrem veľkolepého finále futbalovej Ligy majstrov môžeme našim divákom v júni ponúknuť aj ďalšiu športovú chuťovku, tentoraz z parížskej antuky,“ povedal šéfredaktor športovej redakcie TV Markíza Martin Lisý.

Jednotlivé zápasy budú komentovať Daniel Očenáš, Miroslav Špaček alebo Tomáš Kurilla, ako spolukomentátori sa predstavia známe tenisové osobnosti ako tréner Štefan Čižmarovič či bývalá špičková profesionálna hráčka Karina Cíleková-Habšudová. Diváci sa môžu v najbližších dňoch tešiť aj na reportáže priamo z Paríža, ktoré budú odvysielané v rámci relácie Športové noviny.

Roland Garros, známy tiež pod názvom French Open, je každoročne druhým grandslamovým turnajom sezóny. Svoje pomenovanie získal po francúzskom vojnovom letcovi Rolandovi Garrosovi, ktorý v roku 1913 ako prvý preletel Stredozemné more. V osemhektárovom tenisovom areáli Stade Roland Garros budú tenisti a tenistky v rámci už 123. ročníka tohto prestížneho športového podujatia zvádzať súboje o Pohár mušketierov a Pohár Suzanne Lenglenovej. Kto tieto slávne trofeje zdvihne nad hlavu v roku 2019?

Plán prenosov na Dajto:

LogoNázov staniceDátumZačiatokProgram
Dajto06.06.201915:00ROLAND GARROS – ŽENSKÉ SEMIFINÁLE
123. ročník tenisového turnaja z Paríža. Priamy prenos.
Dajto07.06.201912:45ROLAND GARROS – MUŽSKÉ SEMIFINÁLE
123. ročník tenisového turnaja z Paríža. Priamy prenos.
Dajto08.06.201915:00ROLAND GARROS – FINÁLE DVOJHRY ŽIEN
123. ročník tenisového turnaja z Paríža. Priamy prenos.
Dajto09.06.201915:00ROLAND GARROS – FINÁLE DVOJHRY MUŽOV
123. ročník tenisového turnaja z Paríža. Priamy prenos.

Mohlo by vás ešte zaujímať