Reklama

Platený filmový kanál bude v máji šírený voľne v maďarskom DVB-T

U našich južných susedov pripravil prevádzkovateľ terestriálnej platformy MinDigTV Extra pre divákov, ktorí prijímajú programy cez anténu, ďalšiu ochutnávku. V období od 1. do 30. mája bude tak k dispozícii voľne platený filmový kanál Film4.
Pokračovanie nižšie:

Film4 odštartoval na maďarskom trhu začiatkom mája 2018. V týchto dňoch tak oslavuje prvý rok vysielania. Prevádzkovateľom je spoločnosť DIGITAL Media & Communications Zrt., ktorá stojí aj za kanálmi TV4, Story4 a Galaxy4. Vo vysielaní prináša divákom 24 hodín denne filmy. Kanál je súčasťou multiplexu D a dostupná je iba maďarská audio stopa.

Po ukončení voľného vysielania bude Film4 opäť zakódovaný systémom Conax a prístup k nemu budú mať iba predplatitelia MinDig TV Extra.

Vzhľadom k tomu, že signál z maďarských celoplošných vysielačov má dosah aj na Slovensko, môžu Film4 prijímať aj diváci u nás, hlavne tí, ktorí bývajú v blízkosti hraníc s Maďarskom. Kompletný zoznam staníc, šírených nielen v maďarskom DVB-T, aj spolu so zoznamom vysielačov, môžete nájsť v sekcii Vysielače.

Mohlo by vás ešte zaujímať