Reklama

Barrandov Plus sa môže zmeniť na Barrandov Krimi

Len pred niekoľkými týždňami došlo k zmene názvu stanice Barrandov Family na Barrandov News a český vysielateľ, spoločnosť Barrandov Televizní Studio, už teraz plánuje ďalšiu zmenu vo svojom portfóliu.

Zmenu čaká v blízkej budúcnosti aj súčasný kanál Barrandov Plus, ktorý sa má podľa dostupných informácií premenovať na Barrandov Krimi. So zmenou súhlasila už aj česká Rada pre rozhlasové a televízne vysielanie (RRTV), ktorá sa so žiadosťou zaoberala na svojom poslednom zasadaní ešte v minulom týždni.
Pokračovanie nižšie:


Stanica Barrandov Plus spustila svoje vysielanie 16. mája 2015. So začiatku kombinovala programy pre najmenších divákov s dokumentárnymi filmami. Aktuálne sa však v programe objavuje hlavne vlastná tvorba skupiny Barrandov a už len z časti dokumenty, filmy a seriály.

Barrandov Plus je šírený aktuálne voľne v českom terestriálnom vysielaní. Je súčasťou tamojšieho multiplexu 3 (MUX 3), ako aj Prechodovej siete 12 (PS 12). Prístup k programu majú aj zákazníci vybraných káblových a IPTV operátorov, ako aj satelitných platforiem Skylink, DIGI TV či Orange TV.

Mohlo by vás ešte zaujímať