Reklama

Platené programy Nat Geo, RTLII a Humor+ vysielajú teraz voľne v maďarskom DVB-T

U našich južných susedov pokračuje prevádzkovateľ platenej terestriálnej platformy MinDig TV Extra v populárnych ochutnávkach vybraných platených staníc. Diváci, ktorí prijímajú signál z maďarských celoplošných DVB-T vysielačov budú preto môcť sledovať v najbližších dňoch voľne programy Nat Geo, RTLII a Humor+, ktoré sú bežne zakódované systémom Conax a prístup k ním majú iba predplatitelia MinDig TV Extra.
Pokračovanie nižšie:


Humor+ a RTLII majú byť šírené voľne do 18. novembra a Nat Geo do 21. novembra. Okrem toho aktuálne ešte prebieha aj ochutnávka seriálového kanálu AXN (do 11.11) a filmového Film4 (do 29.11).

Humor+ je k dispozícii divákom v multiplexe D, podobne ako aj RTLII či ďalší dočasne nekódovaný kanál Film4. Nat Geo a AXN je možné prijímať z multiplexu B.

Po ukončení ochutnávok budú programy opäť zakódované systémom Conax a k dispozícii iba predplatiteľom MinDig TV Extra, obdoby našej Plustelky.

Vzhľadom k tomu, že signál z maďarských celoplošných vysielačov má dosah aj na Slovensko, môžu všetky programy prijímať aj diváci u nás, hlavne tí, ktorí bývajú v blízkosti hraníc s Maďarskom. Kompletný zoznam staníc, šírených nielen v maďarskom DVB-T, aj spolu so zoznamom vysielačov, môžete nájsť v sekcii Vysielače.

Mohlo by vás ešte zaujímať