Reklama

Maďarsko: Cez anténu je šírený voľne Film4

U našich južných susedov pripravil prevádzkovateľ terestriálnej platformy MinDigTV Extra pre divákov, ktorí prijímajú programy cez anténu, ďalšiu ochutnávku. Popri seriálovému kanálu AXN či detskej Kiwi TV tak budú môcť diváci sledovať v najbližšom období voľne aj filmový kanál Film4.
Pokračovanie nižšie:


Voľné vysielanie Kiwi TV má byť sprístupnené do 4. novembra, AXN bude k dispozícii nekódovane do 11. novembra a Film4 až do 29. novembra. Po ukončení voľného vysielania budú opäť všetky programy zakódované systémom Conax a prístup k ním získajú iba predplatitelia MinDig TV Extra.

Film4 je novým filmovým kanálom na maďarskom trhu, ktorý odštartoval začiatkom mája tohto roku. Prevádzkovateľom je spoločnosť DIGITAL Media & Communications Zrt., ktorá stojí aj za kanálmi TV4, Story4 a Galaxy4. Vo vysielaní prináša divákom 24 hodín denne filmy. Kanál je súčasťou multiplexu D.

Vzhľadom k tomu, že signál z maďarských celoplošných vysielačov má dosah aj na Slovensko, môžu všetky programy prijímať aj diváci u nás, hlavne tí, ktorí bývajú v blízkosti hraníc s Maďarskom. Kompletný zoznam staníc, šírených nielen v maďarskom DVB-T, aj spolu so zoznamom vysielačov, môžete nájsť v sekcii Vysielače.

Mohlo by vás ešte zaujímať