Reklama

Odštartovala Mall TV, ponúka nielen vlastnú tvorbu, ale aj filmy a seriály

V nedeľu 7. októbra odštartovala nová internetová televízia s názvom Mall TV. Divákom chce ponúknuť zábavné, náučné a športové programy. Chýbať nebudú ani reality šou či filmy a seriály. Podľa prevádzkovateľa sprístupní nová internetová TV už prvý mesiac viac ako 300 epizód z vlastnej produkcie, ktorú doplnia filmy distribuované spoločnosťami Aerofilms a KVIFF Distribution, alebo sitcomy od České televize Kosmo a Čtvrtá hvězda.
Pokračovanie nižšie:


Mall TV je k dispozícii zadarmo pre všetkých divákov na celom svete, niektoré tituly však môžu byť z dôvodu obmedzenia autorských práv k dispozícii iba pre divákov z Českej republiky a Slovenska. Všetky programy je možné sledovať na internetovej stránke www.mall.tv. Prevádzkovateľom je Mall Group.

Chceme, aby Mall.tv bola zárukou kvalitnej tvorby na kvalitnej platforme. Uvedomujeme si, na aký tenký ľad sa s takým tvrdením púšťame, pretože hodnotenie kvality je vždy subjektívne a štart nových projektov zvyčajne nebýva ani pri najlepšej vôli a najväčšom pracovnom nasadení bezchybný. Nemienime však vynechať jedinú príležitosť, ako našich divákov pobaviť a interagovať s nimi obsahom a technologickými možnosťami webu,“ hovorí šéfproducent internetovej televízie Mall.tv Lukáš Záhoř.

Mohlo by vás ešte zaujímať