Reklama

Väčšina nových DIGI Sportov bude dostupná aj pre divákov v ČR

Nové občasné internetové kanály DIGI Sport 6 až 9 budú dostupné aj v susednej Českej republike. Tamojším divákom ich sprístupní česká DIGI TV. Naši susedia však nebudú mať prístup k programu DIGI Sport 10, ktorý je k dispozícii, podobne ako DIGI Sport 5, iba pre slovenských divákov.
Pokračovanie nižšie:


K novým programom DIGI Sport v HD kvalite získajú prístup českí diváci už od tohto víkendu. Užijú si tak oveľa viac futbalu podľa svojich preferencií. Vďaka dvojnásobnému počtu programov dostane športový fanúšik na výber z viac prenosov v živom vysielaní. Väčší priestor tiež získajú atraktívne a žiadané zápasy z nemeckej 2. Bundesligy, anglickej Sky Bet Championship či škótskej Premiership. Okrem futbalu tiež nové DIGI Sporty ponúknu aj prenosy z turnajov ATP či iných športov. Vo väčšine prípadov sa na športových kanáloch budú vysielať prenosy bez komentára, spravidla len s infografikou, prípadne s anglickým komentárom. K rozšíreniu môže dôjsť postupom času s ohľadom na záujem a ohlas zo strany divákov.

Rovnako ako na Slovensku, tak aj v Českej republike budú môcť sledovať diváci nové kanály DIGI Sport 6-9 HD na DIGI TV cez internet. Diváci, ktorí majú satelitnú službu môžu získať prístup k programom iba v prípade, že majú mobilnú službu DIGI2GO.

Podľa českého operátora nie je do budúcna vylúčené pridanie programov DIGI Sport 6-9 HD aj na satelit. Všetko budú záležať od záujmu divákov, ako aj na dohode so slovenskými partnermi. Nové kanály DIGI Sport zaradila česká DIGI TV do balíčka MAXI, ako aj doplnkového SPORT a tiež samostatného SPORT PLUS.

Aktuálny program, nielen všetkých športových programov DIGI Sport 1 až 10, môžete nájsť v našom TV Programe, ktorý priebežne aktualizujeme.

Mohlo by vás ešte zaujímať