Reklama

Spartak Trnava – Anderlechtu Brusel v priamom prenose na Dvojke

Séria priamych prenosov futbalových zápasov Európskej ligy UEFA pokračuje dnes na Dvojke ďalším duelom, v ktorom účinkuje slovenský zástupca.

Dnes čaká Spartak Trnava na domácej pôde zápas proti belgickému Anderlechtu Brusel. Aktuálny slovenský majster odohrá tento duel v skupine D ako prvý v rámci skupinovej fázy Európskej ligy. Dvojka ho odvysiela naživo o 20:40.
Pokračovanie nižšie:


Správnosť nášho rozhodnutia sústrediť sa na kúpu hlavnej súťaže Európskej ligy potvrdil Spartak Trnava postupom. Hrdo konštatujeme, že práve RTVS prevedie červeno-čiernych ťažkými bojmi v priamych prenosoch, ktoré musíme vyrobiť vo vysokom štandarde kontrolovanom UEFA. Trnave budeme držať palce na Dvojke, na webe RTVS aj na oficiálnom FB profile a takisto na Rádiu Regina,“ uviedol šéf športovej sekcie RTVS Matej Hajko.

O živý komentár sa na štadióne postarajú Marcel Merčiak a expert Martin Poljovka, v štúdiu ich doplnia Ľuboš Hlavena a Marián Zeman. Rozhovory s aktérmi zápasu bude zabezpečovať Dominika Komrhelová.

RTVS prinesie naživo druhý polčas aj na Rádiu Regina a to o 22:00. Informovať o duely bude tiež Rádio Slovensko v pravidelnom hodinovom spravodajstve, vo všetkých Rádiožurnáloch a v športovom sumári dňa.

Mohlo by vás ešte zaujímať