Reklama

Towercom: Služba otta je dostupná už aj pre zariadenia s operačným systémom iOS

Online službu otta môžu využívať už aj majitelia mobilných zariadení značky Apple. Aplikácia s názvom otta.sk je od soboty 14. júla dostupná App Store, odkiaľ si ju môžu bezplatne stiahnuť majitelia zariadení s operačným systémom iOS. Od svojho predstavenia v polovici mája tohto roka bola otta dostupná totiž iba pre systém Android, ako aj PC či televízory a set-top-boxy s DVB-T tunerom, ktoré podporujú HbbTV. V krátkej dobe má navyše pribudnúť aj špeciálna aplikácia pre Smart TV.

Zámerom spoločnosti Towercom je ponúkať svoje služby tak, aby boli čo najprístupnejšie ľudom,“ povedal Ivan Peschl, riaditeľ spoločnosti Towercom.

Videopožičovňa otta aj s archívom piatich slovenský televíznych kanálov (TV JOJ, PLUS, WAU, Jednotka a Dvojka), vrátane funkcie TimeShift, ponúka približne 500 filmových titulov domácej aj zahraničnej produkcie, kvalitné európske filmy ako aj obľúbenú slovenskú a českú klasiku.

Štandardná cena služby je 5,99 € mesačne, v prípade, že ju niekto chce využívať pravidelne, môže sa zaviazať na 12 mesiacov, pri viazanosti je potom cena 4,99 € mesačne. Operátor ponúkne službu aj vo zvýhodnenom balíku s Plustelkou. Na úvod je k dispozícii aj 7 dňové bezplatné obdobie, podmienkou je registrácia na stránke sleduj.otta.sk

Mohlo by vás ešte zaujímať