Reklama

DIGI TV vylepšila aplikáciu DIGI GO pre Android a iOS

Predplatitelia mobilnej služby DIGI GO si môžu od pondelka 28. mája stiahnuť novú verziu aplikácie, ktorá je dostupná ako pre operačný systém Android, tak aj iOS. Hlavnou novinkou v mobilnej službe od DIGI TV je ovládanie gestami, kde pohybom prsta je možné zmeniť hlasitosť, alebo jas displeja. Zmenami prešiel aj TV program, ktorý je teraz prehľadnejší. Navyše v porovnaní s predchádzajúcou verziou je rýchlejšia aj zmena dní.
Pokračovanie nižšie:


Aplikácia DIGI GO má rovnaký štýl a vzhľad ako sesterská Magio GO, nie je to vôbec náhoda, vývojár je u nej uvádzaný Slovak Telekom.

DIGI GO je mobilná televízia, ktorá umožňuje sledovať slovenským predplatiteľom programy prostredníctvom mobilných telefónov a tabletov pracujúcich pod operačným systémom Android a iOS v rámci celej EÚ. Stačí pritom len internetové pripojenie s minimálnou rýchlosťou 1 Mbit/s. Kvalita streamu sa prispôsobuje podľa internetového pripojenia, prípadne si ju môže užívateľ nastaviť manuálne. Aktuálne je súčasťou služby desať športových kanálov, okrem všetkých DIGI Sportov ešte aj Sport 1, Sport 2, Nova Sport 1, Nova Sport 2 a Golf Channel.

Mohlo by vás ešte zaujímať