Reklama

Ochutnávka programu FilmBox Premium HD

FilmBox International pripravil v spolupráci s vybranými operátormi nielen na Slovensku a v Českej republike, ale aj v Poľsku, Maďarsku, Rumunsku a Bulharsku, špeciálnu promo akciu, vďaka ktorej budú môcť sledovať program FilmBox Premium HD všetci predplatitelia vybraných operátorov. Špeciálna ochutnávka bude prebiehať v období od 13. do 29. apríla tohto roku.
Pokračovanie nižšie:


Táto promo akcia umožní divákom ochutnať niektoré z najzaujímavejších titulov, ktoré obsahujú naše programové balíčky. Od televíznych seriálov ako je MLADÝ PÁPEŽ, po hollywoodske hity ako napríklad BEZ NOHAVÍC (Báječný Mike). Programová ponuka kanálu FilmBox Premium HD ponúka prvotriednu zábavu od ocenených filmárov a najznámejších producentov,“ hovorí Adrian Gumulák, obchodný zástupca FilmBox pre Českú a Slovenskú republiku.

Medzi vybrané medzinárodne ocenené filmy, ktoré počas tohto obdobia budú môcť diváci sledovať, patrí napríklad dráma WRESTLER s Mickeym Rourkom v hlavnej úlohe, ktorá bola ocenené Zlatým glóbusom a nominovaná na Oscara, ďalej štýlový thriller SMRTEĽNÉ KLAMSTVÁ (Arbitráž) s Richardom Gereom v hlavnej úlohe, KRÁĽOVNÁ ovenčená Oscarom za najlepšie stvárnenú ženskú hlavnú úlohu pre Helen Mirren, a ďalšie tituly vrátane ZABI MA TRIKRÁT, COLOMBIANA, MIMOZEMSKÁ INVÁZIA alebo už spomínaný film BEZ NOHAVÍC, či seriál MLADÝ PÁPEŽ.

Ku koncu tejto dvojtýždňovej promo akcie odvysiela FilmBox Premium HD prvé dva diely seriálu MLADÝ PÁPEŽ, jedného z najprovokatívnejších televíznych projektov poslednej doby. V hlavných úlohách strhujúceho, vizuálne podmanivého, vtipného a surreálneho seriálu excelujú na Oscara nominovaný Jude Law a Akadémiou ocenená Diane Keaton.

Vždy dva diely seriálu MLADÝ PÁPEŽ, ktoré budú vysielané za sebou, možno zhliadnuť každú sobotu od 21:00 hod, počnúc 28. aprílom, na kanále FilmBox Premium (SD/HD) na Slovensku, v Českej republike, Poľsku, Maďarsku a Rumunsku, respektíve na FilmBox Extra na bulharskom trhu.

Mohlo by vás ešte zaujímať