Reklama

Dajto odvysiela v apríli sedem prípravných zápasov hokejovej reprezentácie

V priebehu apríla 2018 si budú môcť diváci na obrazovkách televízie Dajto vychutnať v priamych prenosoch celkovo šesť prípravných zápasov našej hokejovej reprezentácie v rámci Euro Hockey Challenge, ako aj historicky prvý súboj slovenského kádra s hokejistami Kórejskej republiky.
Pokračovanie nižšie:


Teší nás, že sme sa v krátkom čase dohodli so zástupcami SZĽH a fanúšikovia hokeja si tak môžu pozrieť zápasy slovenskej hokejovej reprezentácie aj v našej televízii. Hoci v apríli vrcholia aj boje v slovenskej hokejovej Tipsport lige, pokračuje nadstavbová časť futbalovej Fortuna ligy, my veríme, že porcia siedmich súbojov našej reprezentácie divákom ponúkne ten pravý hokejový zážitok,“ skonštatoval Matthias Settele, generálny riaditeľ skupiny Markíza.

Skupina Markíza sa tak vracia do hokejového diania takmer presne po roku. Naposledy vo februári 2017 priniesla na Dajto prípravný zápas pred Slovakia Cupom proti olympijskému výberu Ruska. „Sme radi, že o hokej je na Slovensku veľký záujem nielen medzi ľuďmi, ale aj medzi televíziami. Podarilo sa nám dostať do vysielania všetky reprezentačné zápasy v rámci prípravy na majstrovstvá sveta a to aj napriek časovým kolíziám s ďalšími športovými podujatiami. Fanúšik teda o zážitok z hry určite nepríde,“ dodal Martin Kohút, prezident Slovenského zväzu ľadového hokeja.

Bohatá hokejová nádielka štartuje na Dajto už vo dnes, 5. apríla 2018, súbojom Švédsko – Slovensko, ktorého začiatok je naplánovaný na 18:20. Okrem dvojzápasov so Švédskom ponúkne komerčná stanica aj dvojzápasy Euro Hockey Challenge proti Nemecku a Lotyšsku, a tiež prípravné stretnutie zverencov trénera Craiga Ramsayho s Kórejskou republikou.

Plán vysielania hokejových zápasov na Dajto

· Švédsko – Slovensko – vo štvrtok 5. apríla 2018 o 18:20
· Švédsko – Slovensko – v piatok 6. apríla 2018 o 18:20
· Nemecko – Slovensko – v sobotu 14. apríla 2018 o 17:35
· Nemecko – Slovensko – v nedeľu 15. apríla 2018 o 16:50
· Slovensko – Lotyšsko – v piatok 20. apríla 2018 o 16:45
· Slovensko – Lotyšsko – v sobotu 21. apríla 2018 o 17:30
· Slovensko – Kórejská republika – v stredu 25. apríla 2018 o 16:45

Mohlo by vás ešte zaujímať