Reklama

Nemecká Bundesliga na športových kanáloch DIGI Sport

Prenosy z nemeckej najvyššej futbalovej súťaže budú môcť sledovať športoví fanúšikovia najbližšie tri sezóny na športových kanáloch DIGI Sport 2 a DIGI Sport 3, ktoré majú v ponuke iba platformy skupiny Slovak Telekomu – Magio TV, Magio Sat a DIGI TV, ako aj mobilné služby Magio Go a DIGI Go.

Som rád, že sa na naše obrazovky podarilo získať takýto exkluzívny obsah. Je to najnavštevovanejšia futbalová liga na svete, kvalitatívne v TOP 4 v Európe. Vieme o veľkom diváckom záujme v Česku a na Slovensku a tak priaznivcom Bundesligy budeme v HD prinášať to najlepšie, čo ponúka,“ povedal generálny riaditeľ DIGI Slovakia Marcel Šatanek.
Pokračovanie nižšie:


Vysielanie priamych prenosov z Bundesligy odštartuje na DIGI Sport už túto nedeľu veľký šláger medzi treťou Borussiou Dortmund a štvrtým Eintrachtom Frankfurt. O 17:30 začne na DIGI Sport 2 HD predzápasové štúdio s hosťom, bývalým slovenským reprezentantom Miroslavom Karhanom, ktorý v nemeckej najvyššej súťaži odohral viac ako 200 zápasov.

DIGI Sport už aktuálne vysiela z futbalových súťaží anglickú Premier League a Championship, škótsku Premiership, španielskú La Liga, Ligu majstrov, českú ligu a pohárové súťaže v Turecku a Francúzsku.

Pripomeňme, že z aktuálnej sezóny Bundesligy prinášal jeden priamy prenos týždenne, na Slovensku , iba kanál Dajto.

Mohlo by vás ešte zaujímať