Reklama

DIGI Sport: Vianočné El Clásico so špeciálnym komentárom

V sobotu 23. decembra sa uskutoční vrchol roku španielskej futbalovej La Ligy v podaní tradičného El Clásika. Pri tejto príležitosti pripravil športový kanál DIGI Sport, okrem klasického, aj špeciálny komentár o ktorý sa postará tento rok Jakub Kohák a Iva Pazderková. Priamy prenos medzi klubmi Real Madrid a FC Barcelona prinesie divákom športový kanál DIGI Sport 3 so začiatkom o 13:00. Prenos bude samozrejme k dispozícii vo vysokom rozlíšení. Pripravené je navyše aj predzápasové štúdio, ktoré začne pol hodinu pre zápasom.
Pokračovanie nižšie:


Iva Pazderková a Jakub Kohák sú dlhoročný priatelia a veľmi dobre zohratí zabávači. Alternatívny komentár môže byť teda veľmi zaujímavým nielen pre mužov, ale aj pre nežnejšie pohlavie. Zatiaľ čo Jakub Kohák je fanúšikom Barcelony, Iva Pazderková bude na strane Realu Madrid. „S Ivou to bude niečo nového. Bude to El Clásico v mužsko-ženskom štýle,“ hovorí Jakub Kohák. „El Clásico. Klasická hudba je vec, ktorej sa venujem dlho, takže určite vyhrajú tí, ktorí zahrajú všetky tie guličky, ktoré sú tam napísané,“ naznačuje Iva Pazderková, ktorá sa preslávila najmä vďaka stand-up comedy šou Na stojáka.

Okrem špeciálneho komentára bude pripravený samozrejme aj ten profesionálny o ktorý sa postará Tomáš Bahník a Marek Skáčik. Priamo na štadióne Santiago Bernabéu v Madride bude redaktor Tomáš Hallon.

Mohlo by vás ešte zaujímať