Reklama

SuperTV2 až do polovice decembra nekódovane v maďarskom DVB-T

Počas najbližších týždňov bude vysielať v Maďarsku nekódovane (FTA), prostredníctvom DVB-T vysielačov, televízny kanál SuperTV2. Štandardne je pritom stanica kódovaná systémom Conax a dostupná iba predplatiteľom tamojšej terestriálnej platformy MinDig TV Extra, ktorá je obdoba našej Plustelky.
Pokračovanie nižšie:


Ochutnávka programu SuperTV2 bude k dispozícii divákom do nedele 17. decembra 2017. Informuje o tom stanica v elektronickom programovom sprievodcovi (EPG), ako aj prevádzkovateľ platformy MinDig TV Extra na svojom infokanáli.

Kanál SuperTV2 odštartoval 2. novembra 2012. Vo vysielaní sa zameriava hlavne na filmy a zábavné programy. Prevádzkovateľom je mediálna skupina TV2, ktorá na maďarskom trhu prevádzkuje ešte aj platené programy Mozi+, Spiler TV, Prime, Chili TV, Kiwi TV, Humor ako aj voľne dostupné TV2, Izaura TV, FEM3 či Zenebutik.

SuperTV2 vysiela v multiplexe D v štandardnom rozlíšení (SD/MPEG-4). Kanál si môžu naladiť aj diváci na Slovensku v blízkosti hraníc s Maďarskom, dostupná je však iba maďarská audio stopa. Originálne audio k dispozícii u tejto stanice nie je.

Mohlo by vás ešte zaujímať