Reklama

Výstava audio, video a domáce kino už tento víkend v Bratislave

Už tento víkend, 28. a 29. októbra 2017, sa bude konať v Bratislave v poradí 12. ročník výstavy audio, video a domáce kino, ktorá sa zameriava na spotrebnú elektroniku a domácu zábavu.

Vystavovatelia nielen zo Slovenska predstavia návštevníkom najnovšie produkty z oblasti high-end, hifi či home cinema. Na výstave tak nebudú chýbať špičkové reproduktory, zosilňovače, receivery na domáce kino, gramofóny svetových značiek, slúchadlá, káble, UHD televizory, projektory či novinky z oblasti satelitnej televízie. Svoje miesto bude mať aj predaj LP platní. Pre skôr narodených bude pripravená aj prezentácia značky TESLA “muzeum”.
Pokračovanie nižšie:


Satelitných fanúšikov poteší stánok slovenského distribútora, spoločnosť AB-COM, ktorý bude vystavovať prijímače značiek AB Cryptobox a Vu+. Lákadlom má byť nový Skylink ready prijímač AB CryptoBox Smart či najnovší linuxový UHD box Vu+ UNO 4K SE, ktorý príde do predaja koncom roka.

Výstava bude prebiehať v sobotu 28. a nedeľu 29. októbra 2017, v hoteloch Crowne Plaza Bratislava a Falkensteiner Hotel Bratislava. Otvorená bude pre verejnosť od 10.00 do 18.00 hod. Cena jednodňového vstupného je 5 €. Vstupenky si môžete zakúpiť iba priamo na výstave.

Mohlo by vás ešte zaujímať