Reklama

Výstava audio, video a domáce kino už tento víkend, prezentovaný bude aj VU+ Uno 4K

Už tento víkend sa bude konať v Bratislave 11. ročník výstavy audio, video a domáce kino, ktorá sa zameriava na spotrebnú elektroniku a domácu zábavu.

Vystavovatelia nielen zo Slovenska, ale aj Českej republiky predstavia návštevníkom najnovšie produkty z oblasti high-end, hifi či home cinema. Na výstave tak nebudú chýbať špičkové reproduktory, zosilňovače, receivery na domáce kino, gramofóny svetových značiek, slúchadlá, káble, UHD televizory, projektory či novinky z oblasti satelitnej televízie. Lákadlom má byť aj UHD prijímač VU+ Solo 4K či úplná novinka VU+ UNO 4K s podporou príjmu 4K programov, ktoré si budú môcť návštevníci prezrieť a vyskúšať v stánku slovenského distribútora satelitnej techniky, spoločnosti AB-COM.
Pokračovanie nižšie:


Výstava bude prebiehať v sobotu 12. a nedeľu 13. novembra 2016, v hoteli Sheraton Bratislava, ktorý je súčasťou komplexu EUROVEA. Otvorená bude pre verejnosť od 10.00 do 18.00 hod. Cena jednodňového vstupného je 5 €, dvojdňového 7 €.

TIP: Novinka VU+ UNO 4K v predaji už v novembri, aj na Slovensku

Parkovanie pre návštevníkov výstavy je možné priamo v komplexe EUROVEA, a počas víkendov je úplne zdarma. Vstupenky si môžete zakúpiť iba na výstave.

Mohlo by vás ešte zaujímať