Reklama

Netflix je možné využívať už aj na Slovensku

Americká internetová videoslužba Netflix, ktorá ponúka za mesačný poplatok populárne seriály, filmy či dokumenty, vstúpila do 130 nových krajín po celom svete. Využívať ju tak môžu po novom napr. už aj užívatelia v Indii, Rusku, Poľsku, Česku a tiež aj na Slovensku. O rozšírení dostupnosti služby v nových krajinách informovali šéfovia Netflixu počas konferencie CES v Las Vegas. Celkovo je služba dostupná už v 190 krajinách sveta.
Pokračovanie nižšie:


Užívateľom na Slovensku sú k dispozícii aktuálne tri balíčky Basic (7,99 €), Standard (9,99 €) a Premium (11,99 €). S najnižším balíčkom je možné využívať službu v rovnakom čase len na jednom zariadení a to iba v štandardnom rozlíšení. U drahšieho balíčka môžu predplatitelia využívať Netflix na dvoch zariadeniach (TV, laptope, smartfóne alebo tablete) a to už vo vysokom rozlíšení, u balíka Premium dokonca na štyroch zariadeniach súčasne a to aj v Ultra HD kvalite. Samozrejme, čím lepšia kvalita obrazu, tým rýchlejšie internetové pripojenie sa vyžaduje.

V rámci promo akcie ponúka služba pre užívateľov jeden mesiac na testovanie zdarma. Vyžaduje sa však registrácia. Platiť možno kreditnou kartou, prípadne cez službu Paypal.

Lokalizácia zatiaľ nedostupná
Všetky filmy a seriály sú dostupné v anglickom, francúzskom, prípadne v nemeckom jazyku. Slovenská či česká audio stopa dostupná zatiaľ nie je. Chýbajú aj titulky.

Mohlo by vás ešte zaujímať