Reklama

Ďalšia zmena v portfóliu kanálov SPI International, FilmBox HD sa zmení na FilmBox Extra HD

Spoločnosť SPI International, ktorá prevádzkuje rodinu kanálov FilmBox, dnes oznámila, že v utorok 29. septembra 2015 zmení názov stanice FilmBox na FilmBox Extra HD. Platí to ako pre slovenský, tak aj český trh. Profil kanálu ostáva nezmenený, mení sa len jeho názov. Kanál tak bude aj naďalej vysielať hollywoodske a medzinárodné blockbustre, úspešné seriály, ako aj popredné filmové tituly z európskej a ázijskej produkcie.

Po minuloročnom rebrandingu kanálu FilmBox Extra, ktorý sa zmenil na FilmBox Premium, tak SPI International pripravila vo svojom portfóliu ďalšiu zmenu.
Pokračovanie nižšie:


Myšlienka rebrandingu vzišla z radov našich divákov, ako aj káblových, IPTV a satelitných operátorov, ktorí chceli mať prémiový a základný obsah jasne odlíšený,“ hovorí Berk Uziyel, výkonný riaditeľ FilmBox International Ltd. Stanica FilmBox Extra HD, podobne ako jej predchodca FilmBox HD, totiž vysiela odlišný obsah ako základný FilmBox vysielaný v SD kvalite. Obidve stanice majú tiež iné zameranie.

FilmBox Extra HD ponúka prémiovú kvalitu a filmové či seriálové novinky, stanica FilmBox je dostupná v základných balíkoch. Kanál FilmBox, ktorého názov ostáva nezmenený, bude aj naďalej a ponúkať skvelú filmovú zábavu, hollywoodske či medzinárodné hity a seriály, ktoré už boli v premiére vysielané na prémiových staniciach FilmBox Premium a FilmBox Extra HD. „Zmena má divákom pomôcť orientovať sa v ponuke staníc FilmBox, nový názov umožní jednoznačnejšie identifikovať obsah, ktorý táto stanica vysiela,“ dodáva Berk Uziyel.

Podľa SPI International, odvysiela FilmBox Extra HD už na jeseň viacero prvotriednych filmových titulov. Medzi nimi nebudú chýbať Lásky Dona Jona (Joseph Gordon-Levitt, Scarlett Johansson, Julianne Moore), Spring Breakers (Vanessa Hudgens, Selena Gomez), minuloročná animovaná senzácia Yellowbird, či napínavá britská krimi séria Fortitude.

Programové portfólio spoločnosti SPI International v súčasnosti tvoria stanice FilmBox Premium, FilmBox Extra HD, FilmBox Family, FilmBox Plus, FilmBox, FightBox HD, DocuBox HD, 360 TuneBox HD, FashionBox HD, FastnFunbox HD, FilmBox Arthouse HD, EroX HD a EroXXX HD. SPI International prevádzkuje aj video-on-demand službu FilmBox Live.

Mohlo by vás ešte zaujímať