Reklama

HBO GO s podporou Google Chromecast

HBO GO rozširuje ponuku podporovaných zariadení o stále populárnejší Google Chromecast. Vďaka nemu si môže divák prehrať filmy a seriály z ponuky HBO GO na obrazovke svojho televízneho prijímača oveľa pohodlnejšie, a to bez nutnosti ďalšieho prepájania. Toto zariadenie, ktoré má veľkosť USB kľúča, sa zapojí do HDMI vstupu televízora a funguje na princípe streamingu obsahu prostredníctvom zariadenia pripojeného cez wifi, ako je napríklad smartfón, tablet alebo notebook. Toto riešenie je ideálne pre televízne prijímače, ktoré nepodporujú natívnu aplikáciu HBO GO (v aktuálnej dobe LG a Samsung).
Pokračovanie nižšie:


Vybraný program je možné jednoducho spustiť kliknutím na ikonu, ktorá sa u pripojeného zariadenia objaví v základnom ovládaní. Telefón, tablet alebo notebook potom slúži ako diaľkové ovládanie pre HBO GO.

HBO GO patrí k najpoužívanejšej službe v rámci VOD ponuky na slovenskom a českom trhu. Sme samozrejme veľmi radi, že vďaka ďalšej novinke, ktorou je podpora Google Chromecast, uľahčíme našim predplatiteľom sledovanie HBO GO na veľkej televíznej obrazovke,“ dodáva Daniel Klička, Country manager HBO Europe.

Mohlo by vás ešte zaujímať