Reklama

RTVS pripravuje aj tento rok špeciálny prvoaprílový program

Slovenský verejnoprávny vysielateľ RTVS pripravuje aj tento rok špeciálny prvoaprílový program na svojom prvom programe. O čo konkrétne pôjde však nechce prezradiť. „Nechajte sa prekvapiť,“ uviedol ešte minulý týždeň pre náš portál SatelitnáTV.sk PR manažér RTVS Juraj Kadáš.

Telerozhlas si pripravil pre divákov svoj premiérový prvoaprílový program minulý rok, kedy divákov nočným vysielaním sprevádzal Andrej Bičan v pyžame, ktorý pomáhal rátať ovečky tým, ktorí nemohli spať a noc trávili pred televíziou. Do nočného živého vysielania mu prišli vypomôcť aj moderátori Marcel Merčiak, Sajfa, Martin Nikodým či dokonca náhodný divák.

Tento týždeň sa v programových plánoch Jednotky v noci z utorka 31. marca na stredu 1. apríla 2015 objavil zábavný program s názvom Pomaly ďalej zájdeš!. V popise programu je uvedené: „Verejnoprávna služba s Andrejom Bičanom.“

Všetci, ktorí nebudete môcť zaspať dnes v noci tak môžete sledovať od polnoci až do štvrtej hodiny ráno tento špeciálny prvoaprílový zábavný program.

Lepsie_spanie
Lepšie spanie – minuloročný prvoaprílový program RTVS

Mohlo by vás ešte zaujímať