Reklama

ANTIK pridal do ponuky SmartTVBoxu a Tango TV detský kanál RiK

ANTIK Telecom pridal do ponuky SmartTVBoxu ako aj pre užívateľov svojej digitálnej káblovej televízie Tango TV, nový slovenský detský kanál RiK skupiny JOJ Group, ktorý oficiálne odštartuje 1. januára 2015. Vo svojom vysielaní prinesie programy so slovenským dabingom venované deťom od 4 do 12 rokov.
Pokračovanie nižšie:


Detský kanál RiK bude dostupný užívateľom SmartTVBoxu v štandardnom rozlíšení (SD) do konca roka 2014 zadarmo ako promo, po spustení vysielania ho operátor zaradí do svojho plateného balíčka Mix.

Predplatitelia Základného balíka digitálnej káblovej televízie Tango TV, ktorú ANTIK poskytuje vo vlastnej sieti, budú mať stanicu RiK k dispozícii ako v štandardnom tak aj vo vysokom rozlíšení (HD).

Smart TV Box je set-top-box vďaka ktorému je možné sledovať základné slovenské a české programy bez poplatkov na celom území Slovenskej republiky, stačí si len zakúpiť zariadenie a pripojiť ho k internetu od ktoréhokoľvek poskytovateľa s rýchlosťou minimálne 2 Mbps. Okrem bezplatného balíka je možné si objednať aj platený MIX balíček, ktorý obsahuje už viac ako 20 televíznych programov, za mesačný poplatok 5,5 € mesačne.

Mohlo by vás ešte zaujímať