Reklama

Programy FilmBox budú v ponuke Skylinku aj ďalšie tri roky

FilmBox International a prevádzkovateľ satelitnej platformy Skylink, spoločnosť M7 Group, rozšírili dohodu o vysielaní portfólia programov FilmBox pre Českú republiku a Slovensko o ďalšie tri roky.

Vďaka podpísanej zmluvy bude Skylink aj naďalej ponúkať kanály FilmBox vo viacerých rozšírených tematických balíčkoch, ako aj v prémiovom balíčku Mixbox. Celkovo Skylink naservíruje svojim zákazníkom osem kanálov FilmBox, pričom polovica z nich je k dispozícii v HD kvalite. Popri klasickom vysielaní, Skylink taktiež prináša službu FilmBox Live, ktorá umožní divákom sledovať kanály FilmBox a využívať VOD (video-on-demand) služby cez svoje mobilné zariadenia, internet, smart televízory a herné konzoly.
Pokračovanie nižšie:


V dohľadnej dobe zároveň dôjde k ďalšiemu rozšíreniu ponuky programov populárneho balíčku MINI a základný program z rodiny FilmBox, ktorý tak bude dostupný viac zákazníkom.

Skylink zostáva našim kľúčovým obchodným partnerom v Českej republike a na Slovensku,” hovorí Berk Uziyel, výkonný riaditeľ FilmBox International Ltd. „Chceme aj naďalej prinášať zákazníkom Skylinku naše najlepšie filmy a tematické kanály, ktoré garantujú najvyššiu kvalitu televíznej zábavy,“ dodáva Berk Uziyel.

Sme radi, že môžeme rozšíriť našu spoluprácu s FilmBoxom a pokračovať v budovaní tejto silnej a rastúcej značky programov, v rámci našej platformy,” vysvetľuje Jaromír Glisník, člen predstavenstva M7 Group. „FilmBox ponúka našim zákazníkom prístup k zaujímavému filmovému a dokumentárnemu obsahu, ako aj šport a programy pre dospelých v HD kvalite. To všetko majú naši zákazníci teraz k dispozícii aj online vďaka službe Filmbox Live,“ uzatvára Jaromír Glisník.

(SPI)

Mohlo by vás ešte zaujímať