Reklama

FilmBox Extra sa zmení na FilmBox Premium 1. decembra 2014

Spoločnosť SPI International, ktorá prevádzkuje rodinu kanálov FILMBOX, dnes oznámila oficiálne zmenu názvu svojej kľúčovej stanice FILMBOX EXTRA na FILMBOX PREMIUM. K zmene dôjde od 1. decembra 2014 a platí to ako pre Slovensko, tak aj Česko.

„Rebranding prichádza v čase očakávaného ďalšieho posilnenia prémiového obsahu, za ktorým je spolupráca s poprednými americkými televíznymi a filmovými distribútormi. Viac informácií k tomu prezradíme v najbližších dňoch,“ uviedla SPI International v tlačovej správe.
Pokračovanie nižšie:


Dôvodom zmeny je aj snaha jasne odlíšiť svoj prémiový kanál (doteraz nazývaný FilmBox Extra) od ostatných značiek rodiny kanálov FilmBox.

V súčasnej dobe rokujeme o nových programových akvizíciách s veľkými americkými distribútormi a očakávame, že pred koncom tohto roka odvysielame viacero prvotriednych filmov,“ vysvetľuje Berk Uziyel, výkonný riaditeľ Filmbox International Ltd. „Chceme si byť istí, že naši diváci majú absolútne jasno v tom, ktorý z našich početných kanálov vysiela najnovšie filmové premiéry a seriálové novinky,“ dodáva Berk Uziyel.

Program FilmBox Premium bude dostupný vo väčšine satelitných, káblových a IPTV platforiem v Českej republike a na Slovensku. Kanál bude vysielať hollywoodske a medzinárodné blockbustre, úspešné TV seriály z USA, Veľkej Británie a Austrálie ako aj oceňované nezávislé filmy z Európy a Ázie.

filmbox_prem_velke
Logo nového kanálu FilmBox Premium.

Mohlo by vás ešte zaujímať