Reklama

Programy SPI International budú dostupné už aj pre divákov na Ukrajine

V polovici augusta tohto roku rozšíri ukrajinská satelitná platforma Xtra TV svoju ponuku o sedem televíznych kanálov z portfólia spoločnosti SPI International. Konkrétne sa bude jednať o kanály FilmBox Russia, 360TuneBox, FilmBox ArtHouse, Fast&FunBox, DocuBox, FashionBox a FightBox, ktoré budú v samostatnom platenom balíčku.

Vďaka platforme Xtra TV tak budú môcť ako prví pozerať stanice SPI International aj diváci na Ukrajine.
Pokračovanie nižšie:

Platforma Xtra TV vysiela prostredníctvom družice Amos 3 (4°W), ktorú SPI International využíva ako distribučnú trasu pre operátorov platforiem v Poľsku, Bulharsku, Rusku a v Maďarsku. Xtra TV tak pripojí svoj kódovací systém k programom SPI International z frekvencie 11 222 MHz.

Tento nový balík bude dopĺňať ponuku Xtra TV na Ukrajine nielen o HD kanály (Fast&FunBox, DocuBox, FashionBox a FightBox), ale aj o novú tematickú zábavu (hudobné videoklipy, módu, filmy od nezávislých režisérov ako aj extrémne športy),“ povedal riaditeľ spoločnosti Istil Telekom Ukraina Jim Fillipof, ktorá prevádzkuje platformu Xtra TV.

SPI chce rozšíriť distribúciu kanálov v krajinách východnej Európy. Sme veľmi radi, že môže predstaviť naše kanály pre divákov na Ukrajine,“ povedal prezident FilmBox International a SPI International Berk Uzel.

(satkurier.pl)

Mohlo by vás ešte zaujímať