Reklama

FightBox HD odvysiela naživo exkluzívnu šou Bojová noc II.

Stanica FightBox HD pripravila pre svojich divákov a fanúšikov bojových športov skutočnú lahôdku. V sobotu 8. marca o 20.00 naživo odvysiela exkluzívnu šou Bojová noc II. priamo z poľskej Wroclavi. Nadšenci bojových umení si tak na obrazovkách FightBox HD môžu vychutnať 8 súbojov tej najvyššej kvality v kategóriách MMA a K1. Ide vôbec o prvý priamy prenos stanice FightBox HD z podobného podujatia.

V akcii sa predstaví viacero bojovníkov z absolútnej poľskej špičky. Medzi nimi aj viacnásobný šampión v K-1 a majster sveta v Muay Thai, Pawel Jedrzejczyk; olympijský medailista Damian Janikowski a mnoho ďalších.
Pokračovanie nižšie:

Na svoje si prídu aj fanúšikovia ženských bojovníčiek. Vo vzájomnom súboji si určite nič nedarujú Sylwia Juskiewicz a Marta Chojnoska, ktoré v Poľsku patria medzi absolútnu ženskú špičku. Obidve si zmerajú sily v súboji podľa pravidiel K-1.

Ďalší atraktívny súboj, tentoraz podľa pravidiel MMA, sa odohrá medzi Tymoteuszom Swiatekom (bilancia zápasov 12 – 1), ktorý sa postaví proti zatiaľ nezdolanému Gerardovi Linderovi (4 – 0). Favorizovaný Swiatek dúfa, že sa prebojuje až do súťaží najvyšších kategórií UFC (Ultimate Fighting Championship) alebo Bellator. Tento súboj vníma ako veľkú šancu ukázať sa. Sebavedomý Linder mu to však určite nehodlá uľahčiť, takže sa máme na čo tešiť.

Ďalšie súboje:
Wojciech Bartnik vs. TBA (MMA)
Patryk Grudniewski vs. Mateusz Tatarek (MMA, 70kg)
Janusz Dylewski vs. Michal Piszczek (MMA ťažká váha)
Radoslaw Pupin vs. TBA (K-1)
Damian Komisarski vs. TBA (MMA, welterová váha)
Przemyslaw Bubinski vs. Piotr Rogosz (K-1, 81kg)

Okrem divákov stanice FightBox HD, ktorá je dostupná vo vybraných sieťach slovenských káblových, IPTV a satelitných operatorov, si túto nezabudnuteľnú akciu môžu pozrieť aj predplatitelia služby FilmBox Live na www.fightboxlive.com.

(SPI International)

Mohlo by vás ešte zaujímať