Reklama

Antik dnes rozšíril platený balíček SmartTVBoxu o ďalších šesť kanálov

Košický operátor Antik Telekom dnes pridal do ponuky plateného balíčka Mix, ktorý ponúka užívateľom SmartTVBoxu, nové televízne kanály FilmBox, FilmBox Plus, English Club TV, Nickelodeon, MTV Europe a Comedy Central Extra. Programy sú už k dispozícii v ponuke SmartTVBoxu, pokiaľ máte platený balíček a v ponuke ich ešte nemáte, je nutné obnoviť zdroje (Menu-Nastavenia-Aktualizácie-Obnova zdrojov).
Pokračovanie nižšie:

Antik Telecom avizoval rozšírenie svojho zatiaľ jediného plateného balíčka pre užívateľov SmartTVBoxu už skôr. Celkovo chce tento mesiac rozšíriť balíček Mix o deväť nových televíznych kanálov. Šesť z nich pridal dnes, hudobný kanál pre všetkých rockerov FajnRock je v ponuke už cca dva týždne a ďalšie dva hudobné kanály MCM Top a MCM Pop by mali pribudnúť ešte do konca marca.

Počas písania tejto správy bol elektronický programový sprievodca (EPG) dostupný už u všetkých nových kanálov.

Aktuálna ponuka programov plateného balíčka Mix:
History Channel, Crime and Investigation, Auto Motor und Sport, Sport 5, Dusk!, Retro Music Television, Óčko Gold, Fajnrock, Russian Travel Guide, HD+, Mezzo, Fun 1, FilmBox, FilmBox Plus, English Club TV, Nickelodeon, MTV a Comedy Central Extra.

Cena za programový balíček Mix sa ani po pridaní všetkých nových programov nezmení, zostane na súčasných 5,5 € mesačne.

SmartTVBox je prijímač, ktorý umožňuje po pripojení k internetu s minimálnou rýchlosťou 2Mbps bezplatný príjem slovenských a českých programov bez poplatku. Užívatelia majú tiež možnosť si objednať platený balíček s názvom Mix.

Mohlo by vás ešte zaujímať