Reklama

Plustelka rozšírila svoju ponuku o Slovak Sport.TV 1

Slovenský športový kanál Slovak Sport.TV 1 dnes obohatil ponuku štvrtého celoplošného multiplexu. Kanál je dostupný na doterajšej programovej pozícii infokanálu (TEST), ktorý by sa mal presunúť z dôvodu obmedzenej kapacity do prvého multiplexu. Okrem toho dnes došlo v štvrtom multiplexe aj k zmene formátu druhých audio stôp z MPEG na AAC.

Vysielanie Slovak Sport.TV 1 je kódované systémom Irdeto (CAIDy: 069A, 0668) a sprístupnené tak iba zákazníkom digitálnej platformy Plustelka. Ako už bolo skôr avizované, Slovak Sport.TV 1 bude vysielať v režime FTV podobne ako kanály ČT1, ČT2 a TV LUX. Pre príjem preto postačuje len vlastniť jedno z prijímacích zariadení Plustelky. Následne sa za príjem neplatia žiadne mesačné poplatky.
Pokračovanie nižšie:

Športový kanál Slovak Sport.TV 1 prináša exkluzívne priame prenosy a záznamy z domácich športov ako basketbal, volejbal a hádzaná, zápasy futbalovej a hokejovej ligy, florbalu či hokejbalu. Významnú pozornosť venuje tiež automobilovým športom, boxu, golfu a mnohým ďalším.

Programová ponuka Plustelky tak aktuálne obsahuje už štyri neplatené programy (ČT1, ČT2, TV LUX a Slovak Sport.TV 1) a ďalších deväť voliteľných (Eurosport, Eurosport 2, Film+, Viasat Explorer, Viasat History, Viasat Nature, Nickelodeon, VH1 a Spice) za mesačný poplatok 5,99 € s DPH. V prípade ročného predplatného je k dispozícii jeden mesiac zdarma, zákazník tak zaplatí 65,89 €. Všetky programy z ponuky Plustelky sú kódované a vysielajú v kompresnom formáte MPEG-4.

Pre príjem platformy Plustelka je potrebné okrem terestriálnej antény aj prijímacie zariadenie. V ponuke sú aktuálne bezkartové CI+ moduly (Smit, Strong), alebo bezkartový terestriálny DVB-T2 prijímač Zircon T3000HD, poprípade len samostatná dekódovacia karta Plustelka.

Mohlo by vás ešte zaujímať