Reklama

Kanály AXN Sci-Fi a AXN Crime skončili, nahradili ich AXN White a AXN Black

Sony Pictures Television (SPT) Networks spustila v Strednej Európe dva nové kanály AXN White a AXN Black, ktoré nahradili doterajšie kanály AXN Sci-Fi a AXN Crime. Nové stanice by mali byť k dispozícii od dnes 1. októbra 2013 divákom na Slovensku, Poľsku, Maďarsku, Rumunsku, ako aj v Českej republike a Bulharsku.

AXN White bude vo svojom vysielaní prinášať pútavé a zaujímavé filmy a seriály z americkej či európskej produkcie ako napr. The Client List, Grand Hotel, Eat, Pray and Love, More than Anything, Life Lines a Heartland.

AXN Black prinesie divákom akčné seriály Spartacus, No Limit (Luc Besson), Justified, Black Gold, či Hero.
Pokračovanie nižšie:

Oba nové kanály budú vysielať taktiež aj tituly pre priaznivcov sci-fi a krimi žánru.

AXN je lídrom medzi seriálovo-filmovými kanálmi v Strednej Európe. So spustením dvoch nových kanálov na trh chceme splniť náš sľub divákom, ako aj obchodným partnerom, poskytovať im tie najlepšie produkty a v tej najlepšej obsahovej kvalite„, povedal John Rossiter, GM, SPT Networks CE

Nové kanály AXN White a AXN Black poskytuje u nás svojim zákazníkom napr. satelitná platforma freeSAT by UPC Direct a Magio Sat. Zákazníci Skylinku a Digi TV majú možnosť sledovať iba hlavný kanál AXN.

AXN Sci-Fi-1102013-1046 1

Mohlo by vás ešte zaujímať