Reklama

Skylink zaradí do ponuky Film Europe HD, kanály CS rozšíria ponuku programových balíčkov

Prevádzkovateľ satelitnej platformy Skylink, spoločnosť M7 Group rozširuje od 3. septembra ponuku svojich balíčkov Mini, Multi, Kombi, Multi HD a Flexi 7 o trojicu nových programov Kino CS, Muzika CS a Doku CS. Všetky tri programy mohli doteraz prijímať zákazníci iba s predplateným prémiovým balíčkom CS TV. Balíček CS TV pritom zostáva aj naďalej v ponuke Skylinku.

Programy v štandardnom rozlíšení (SD) Kino CS, Muzika CS a Doku CS vysielajú v kompresnom formáte MPEG-4 a preto je pre ich príjem potrebný satelitný HD prijímač.
Pokračovanie nižšie:

Okrem rozšírenia programových balíčkov Mini, Multi, Kombi, Multi HD a Flexi 7 o trojicu kanálov CS sa rozšíri ponuka Skylinku k 3. septembru 2013 o kanál vo vysokom rozlíšení Film Europe HD, ktorý bude dostupný pre predplatiteľov balíčkov Kombi, HD Plus, Multi HD a Flexi 7. Pripomeňme, že doteraz bol Film Europe dostupný len v SD verzii a iba predplatiteľom prémiových balíčkov Film Europe a Film Europe + CS.

Po už vyššie spomínaných zmenách dôjde od 1. októbra k navýšeniu ceny balíčkov CS TV a Film Europe HD. Po novom tak záujemcovia o prémiový balíček CS TV zaplatia mesačne 4 € (pôvodne 3,70 €) a za Film Europe HD 3,00 € (pôvodne 2 €) mesačne. V prípade ročného predplatného zaplatia zákazníci iba za 11 mesiacov a jeden mesiac je k dispozícii zdarma.

Technické parametre pre príjem:
Družica: ASTRA 3B (23,5°E)
Frekvencia: 12 109 MHz
Polarizácia: Horizontálna
FEC: 3/4
SR: 27500
Norma: DVB-S2
Modulácia: 8PSK
Provider: Skylink

film_europe2

Mohlo by vás ešte zaujímať