Reklama

V ČR spustila svoje vysielanie Telka. Na satelite ju zatiaľ nenaladíme

Dnes o 14:00 spustila svoje vysielanie česká televízia s názvom Telka. Jedná sa už v poradí o siedmu televíziu skupiny Nova. Telka ponúkne svojim divákom to najlepšie čo mohli vidieť diváci na hlavnom kanále TV Nova. Vysielanie je dostupné v rámci Českej republiky vo štvrtom terestriálnom multiplexe ako aj u vybraných káblových a IPTV operátorov. Na satelite televízia zatiaľ dostupná nie je aj napriek tomu, že tento týždeň získala spoločnosť CET 21 licenciu na satelitné vysielanie.

Diváci Telky si podľa vysielateľa môžu užiť zlaté okamžiky, ktoré sa stali synonymom pre televíznu zábavu. Telka tak prinesie vo svojom vysielaní napr. seriály ako: Ulica, Poisťovňa šťastia, či Ordinácia v ružovej záhrade. Z relácií môžem spomenúť napr. Riskuj, Kolotoč, Hogo-fogo, Politické harašenie a mnoho ďalších.

Pripomeňme, že iba nedávno spustila TV Nova nové kanály Fanda, určený hlavne pre mužské publikum a Smíchov, venovaný zábave. Do jej portfólia patria však aj filmový a seriálový kanál Nova Cinema, či športová Nova Sport, ako aj česká verzia hudobnej stanice MTV. Telka sa tak stala už v poradí siedmou televíziou.Mohlo by vás ešte zaujímať