Reklama

ČR: Televízne stanice SMÍCHOV a Telka môžu už vysielať aj prostredníctvom satelitu

Česká Rada pre rozhlasové a televízne vysielanie (RRTV) udelila na svojom poslednom zasadaní, ktoré sa konalo v utorok 19. februára licenciu spoločnosti CET 21 spol. s r.o. k prevádzkovaniu televíznych programov SMÍCHOV a Telka prostredníctvom družice. Pripomeňme, že oba kanály mohli doteraz vysielať na základe licencie len prostredníctvom digitálneho pozemného vysielania DVB-T. SMÍCHOV vysiela už od 23. decembra 2012, Telka má spustiť svoje vysielanie zajtra 22. februára. Po získaní licencie aj pre satelitné vysielanie sa tak môžu oba programy objaviť už aj v ponuke satelitných operátorov.
Pokračovanie nižšie:

Vo vysielaní novej televízie Smíchov sa objavujú také filmy a seriály ako Krok za krokom, Ženatý so záväzkami, Foter je lotor, Láska a iné pohromy, Policajná akadémia či Rodina Addamsovcov. Pre deti sú zase pripravený Tom a Jerry, Flinstonovci, Medveď Yogi ako aj iné rozprávky.

Nová televízia Telka bude prinášať svojim divákom úspešné relácie a seriály, ktoré už boli odvysielané na hlavnom kanále TV Nova. Medzi ne patrí napr. seriál Ulica, Poisťovňa šťastia, alebo Ordinácia v ružovej záhrade. Dostupná bude zatiaľ len vo štvrtom multiplexe vrámci ČR, kde už beží aj promo vysielanie, ako aj u vybraných káblových a IPTV sieťach po celej ČR.

O tom ktorá satelitná platforma zaradí nové programy spoločnosti CET 21 spol. s r.o. do svojej ponuky zatiaľ nie je známe.

Mohlo by vás ešte zaujímať