Reklama

Štandard HD M7 a Výmena M7 – nové dekódovacie karty satelitnej platformy Skylink

Satelitná platforma Skylink uvádza na trh nové karty s označením Štandard HD M7 a Výmena M7.
Karty Skylink Štandard HD a Skylink Výmena, ktoré doposiaľ Skylink dodával na trh, mali v svojej cene zahrnutú hodnotu samotnej karty a taktiež jednorazové a stále náklady, ktoré súvisia s poskytovaním služieb.

U nových kariet Štandard HD M7 a Výmena M7 je cena karty a poplatky spojené s poskytovaním služieb oddelené.

Cena novej karty je podstatne nižšia, na aktiváciu služieb Skylink je však potrebné uhradiť príslušné poplatky.

Pokračovanie nižšie:

Nové karty sú výhodné hlavne pre záujemcov o platené balíčky Skylinku. Na rozdiel od doposiaľ predávaných kariet totiž cena novej karty nie je navýšená o Servisný poplatok, ktorý je zahrnutý v cene platených balíčkov. Záujemcovia o platené balíčky tak vďaka novej karte významne ušetria.

tabulka_skylink_karty_M7G

Na rozdiel od pôvodnej karty Skylink Štandard HD sa u karty Štandard HD M7 registrácia skladá z dvoch krokov:

1. vyplnenie registračných údajov (elektronicky na www.skylink.cz/www.skylink.sk alebo formulárom priloženého v balení karty) a
2. úhrady Registračného poplatku za registráciu služby Skylink.

Registračný poplatok je možno uhradiť rovnakým spôsobom ako Servisný poplatok alebo predplatné platených balíčkov Skylink, a to buď v hotovosti u predajcov satelitnej techniky alebo ktoroukoľvek z metód jednorazových platieb uvedených v cenníku na www.skylink.cz/www.skylink.sk. U karty Výmena M7 sa Registračný poplatok neplatí.

Karta Štandard HD M7 je v prevedení Irdeto a je určená výhradne do prijímačov/CAM modulov s dekodérom Irdeto a certifikáciou Skylink READY.

Karta Výmena M7 je v prevedení Irdeto/ICE a je určená do prijímačov/CAM modulov s dekodérom Irdeto a certifikáciou Skylink READY alebo do prijímačov/CAM modulov s oficiálnym dekodérom CryptoWorks. Slúži na výmenu starých kariet Skylink v prevedení CryptoWorks a všetkých kariet CS Link.

Pôvodné karty Skylink Štandard HD a Skylink Výmena už nebudú na trh dodávané. Budú však postupne dopredávané v predajných sieťach. V cene karty Skylink Štandard HD je i naďalej zahrnutý odklad účinnosti Servisného poplatku na 24 mesiacov, v cene karty Skylink Výmena odklad účinnosti Servisného poplatku na 12 mesiacov od dátumu registrácie karty.

Akčná ponuka
Na kartách Štandard HD M7 registrovaných do 30. 6. 2013 bude poskytnuté 2-mesačné promo vysielanie všetkých programov platenej ponuky s výnimkou programov pre dospelých.

(M7 Group)

Mohlo by vás ešte zaujímať