Reklama

Nemecká HD+ ponúkne 15 HD kanálov, najnovším prírastok je Deluxe Music HD

Nemecká satelitná platforma HD+ ponúkne svojim zákazníkom už 15 televíznych kanálov vo vysokom rozlíšení. Najnovším prírastkom bude Deluxe Music HD, ktorý rozšíri ponuku od 17. decembra 2012. Kanál Deluxe Music spustil svoje vysielanie ešte v roku 2005 a práve 17. decembra 2012 spúšťa svoj program aj vo vysokom rozlíšení.
Pokračovanie nižšie:


Platforma HD+ funguje už od roku 2009 a v súčastnosti ju využíva už 2,8 milióna domácností v Nemecku. Ponuka HD+ obsahuje aktuálne programy ako RTL HD, Sat.1 HD, ProSieben HD, VOX HD, kabel eins HD, RTL II HD, SUPER RTL HD, N24 HD, TELE 5 HD, SPORT1 HD, DMAX HD, Nickelodeon HD, sixx HD, COMEDY CENTRAL HD a onedlho aj DELUXE MUSIC HD.

Pripomeňme, že platforma HD+ je dostupná sa satelitnej pozícii ASTRA (19,2°E) a pre príjem programov je potrebný satelitný prijímač, alebo CAM modul spolu s dekódovacou kartou. Cena karty a modulu sa pohybuje okolo 50 eur s tým, že prvý rok predplatného je zadarmo. Na ďalší rok je potrebné zaplatiť predplatné vo výške 50 eur, čo je priemerne 4,17 eur na mesiac.

Mohlo by vás ešte zaujímať