Reklama

Markíza: Nová SuperStar má kompletnú porotu i novú krv v moderátorskom tíme!

Najúspešnejšia hudobná šou SuperStar, ktorú čoskoro uvedie TV Markíza a TV Nova, už má svoju porotu aj moderátorský tím a nová éra tak môže naozaj začať. O osudoch talentovaných speváčok a spevákov bude rozhodovať trojica porotcov Ewa Farna, Ondřej Soukup a Pavol Habera. Už od kastingových kôl budú televíznych divákov sprevádzať dva obrovské moderátorské talenty a vychádzajúce hviezdyZorka Kepková a Roman Juraško.
Pokračovanie nižšie:


Zorku doteraz poznali televízni diváci z programu Snídaně s Novou a Romana predovšetkým zo slovenského Telerána na Markíze. Tentokrát sme sa rozhodli vsadiť na nové tváre, ktoré budú mať priestor ukázať svoje schopnosti práve v tejto inovovanej veľkej šou,“ povedal režisér a kreatívny producent projektu Pepe Majeský.

Speváci a speváčky, ktorí chcú odštartovať svoju hudobnú kariéru, majú poslednú možnosť prihlásiť sa do kastingových kôl. Už v sobotu, 1. decembra bude kasting v Bratislave, 15. a 16. decembra sa spevácke talenty môžu predviesť v Prahe. Stačí vyplniť prihlášku na www.superstar2013.tv.

(TS TV Markíza)

Mohlo by vás ešte zaujímať